ᎯᖇvḭnᕍᎯຮtᎯnᏰ๏๏  [Ꭿt] g๓Ꭿḭl [ᕍ๏t] Ꮸ๏๓
گران قیمت ترین قهوه جهان کدام است و چگونه به دست می آید ؟

چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال  توسط ما

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 5:30PM - 8:30AM
پنج شنبه - 8:30AM-2:30PM
جمعه ها فقط به صورت پشتیبانی از طریق ایمیل !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

گران قیمت ترین قهوه جهان کدام است و چگونه به دست می آید ؟

گران قیمت ترین قهوه جهان کدام است و چگونه به دست می آید ؟ - 4.5 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

گران قیمت ترین قهوه جهان کدام است و چگونه به دست می آید ؟

شاید اصلا خوشتان نیاید و تعجب نمایید با شنیدن این موضوع که گران ترین قهوه جهان از مدفوع نوعی گربه سانان به نام سویت به دست می آید. ما هم شاید با شما هم عقیده باشیم اما قیمت بالایی که برای خرید قهوه یاد شده پرداخت می شود بی شک خلاف ا ین مورد را بیان میکند اما این خبر خوب را به شما میدهیم که کار افرینان و تجار جوان در تلاشند تا تغییرات عمده این در زمینه تولید و خرید و فروش قهوه ایجاد نمایند.

نام دقیق تر این قهوه, قهوه کوپی لواک میباشد که سر منشا ان به بردگانی بر میگردد که دستور تهیه آن را پیدا کردند. گفته میشود قهوه کوپی لواک حاصل قهوه نیمه هضم شده گربه سویت است که بردگان هلندی و در حدود دویست سال قبل ان را کشف کردند.

گران ترین قهوه جهان قهوه کوپی لواک

با دانستن جواب اینکه :

قهوه کوپی لواک چیست ؟

شاید این سوال برایتان پیش امده باشد که :

گران ترین قهوه جهان چگونه تولید میشود ؟

در جواب باید بگوییم در زمان یاد شده بردگانی که در مزارع قهوه کار میکردند حق استفاده ار محصولات قهوه برداشنی را نداشتند و همین موجب شد تا گاهی با جست و جو در میان قهوه نیمه هضم شده در مدفوع گربه سویت و شستن ان شروع به دم کردن مجدد قهوه نمایند و جالب است که بدانید انها توانستند با بو دادن این قهوه طعم خاصی از قهوه را به دست آورند که فاقد تلخی قهوه بود و علت آن وجود آنزیم هایی بود که در بدن جانور موجب نیمه هضم شدن دانه قهوه میشد.

حال که با پیشینه تولید این نوع قهوه آشنا شدید بد نیست گذری به بازار قیمت ان نیز داشته باشیم که اکنون با گذشت مدت ها از زمان یاد شده روز به روز تقاضا برای خرید قهوه کوپی لواک افزایش یافته و روز به روز به این ادعای محبوب ترین قهوه جهان نزدیک میشود اما جال است بدانید قیمت این نوع قهوه به طور میانگین پانصد دلار آمریکا بوده و اگر با نوع تولید شده مشابهش در اندونزی مقایسه کنسم که قیمتی معادل پانزده دلار برای هرکیلو را دارد به جرات میتوان به قیمت بالای ان در مقایسه با سایر انواع قهوه که قیمتی میانگین با یک . نیم دلار در کیلو را دارند پی ببریم.

 

گران ترین قهوه جهان قهوه کپی لواک سویت

 

قیمت بالای این قهوه موجب شده تا چشم طمع بسیاری از ولید کنندگان و فروشندگان قهوه به دنبال این نوع تجارت بیافتد و حتی در برخی موارد گربه های سویت را زندانی کرده و تنها با دانه های قهوه انها را تغذیه میکنند که در نوع خود نوعی زجر به این حیوانات برای تولید قهوه گران و سود بیشتر است اما در منار این بازار غیر اخلاقی تولید قهوه مسلما متقلبین هم بیکار ننشسته اند و شروع به تولید قهوه تقلبی کرده اند که در یک بررسی جامع نتایج به دست امده نشان از این واقعیت دارد که بیش از 70 درصد قهوه تولیدی به روش فوق تقلبی بوده که با همان قیمت در هتل های لوکس و گران قیمت در سراسر جهان سرو میگردد.

شاید تا اینجا برای شما هم مثل ما این سوالات پیش آمده باشد که :

آیا این نوع قهوه بهداشتی است ؟

مضرات قهوه کوپی لواک چیست ؟

آیا جایگزینی برای قهوه کوپی لواک پیدا شده ؟

شما را دعوت میکنیم به قسمت دوم این مقاله که جواب سوالات فوق همگی در آن خواهد بود و به شما این اطمینان را میدهیم به زودی با قسمت های بعدی این مطلب همراهتان خواهیم بود.

آیا این مطبا را دوست داشتید ؟ لطفا ما را در شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید

پ . ن

خرید قهوه

گران ترین قهوه جهان

قهوه لوکس

قهوه کثیف

مضرات قهوه

Save

author

Save

Save

Save

اگه از مطلب خوشتون اومده لطفا توسط گزینه های زیر اشتراک گذاری کنین

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تگ های مطالب

بالا