ᎯᖇvḭnᕍᎯຮtᎯnᏰ๏๏  [Ꭿt] g๓Ꭿḭl [ᕍ๏t] Ꮸ๏๓
تاریخچه / زمان

چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال  توسط ما

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 5:30PM - 8:30AM
پنج شنبه - 8:30AM-2:30PM
جمعه ها فقط به صورت پشتیبانی از طریق ایمیل !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

مرکافه , از ایتالیا تا ایران

مرکافه , از ایتالیا تا ایران - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همه چیز درباره کارخانه قهوه مرکافه به روایت زمان.

1942 › آغاز مرکافه
1942

تاسیس مرکافه

توسط سیلوسترو مرکوتزی (پدربزرگ صاحبان کنونی)آغاز شد. او در مرکز ترامو، فروشگاه خواربار عمده فروشی داشت که همواره از سوی مشتریانش مورد تحسین قرار میگرفت. برای کسب رضایت مشتری، و برآورده کردن نیازهای آنها ، سیلورستو تصمیم گرفت تا دستگاه کوچکی برای بو دادن قهوه را در مغازه قرار دهد که این تصمیم بسیار موفق ظاهر شد.

1975

نسل بعدی مرکافه

پسر سیلوستر، ویتورو به همراه برادرانش راه پدر را ادامه دادند اما برای برهه ای از زمان ویتوریو تاسیس و اداره ی یک شرکت متالورژی، M+M و سپس شرکتMetallurgica Adriatica را که در تورتورتو قرارداشتند برعهده گرفت که در خارج از کشور نیز بسیار مورد توجه قرار گرقت..

1983

فرانسیسکو به دنبال طعم جدید قهوه

این بیزینس خانوادگی به دستان فرنسسکو برادر ویکتور افتاد. او ایده ی بو دادن قهوه را دنبال کرد و تصمیم گرفت تا این شرکت و بیزینس را به ویلا پاوونه انتقال دهد. به دنبال این تصمیم او لحظات سختی را سپری کرد که چند سال بعد این لحظات سخت توسط سیلوسترو و امیلیو که نوه های او بودند به شیرینی مبدل شد. پس از فروش شرکت متالورژی Adriatica آنها توانستند تا با موفقیت مدیریت کارخانه بو دادن قهوه را به دست بگیرند..

1994

مرکوتزی جوان , به دنبال افزایش کیفیت قهوه

مرکوتزی جوان، آرزوی پیروزی چالش سختی را در سر داشت: طراحی ترکیبات با کیفیت برای تولید و فروش بهترین قهوه در جهان. به یمن اشتیاق و علاقه به بیزینس بو دادن قهوه و با توجه به تجربه کسب شده در خلال سالها، این آرزو محقق شد. امروزه برند مرکافه در سرتاسر دنیا شناخته شده و تحسین شده است. این شرکت هیچگاه از پیشرفت، نوآوری و دقت نسبت به نیاز مشتریان دست نمیکشد. و از این شاخصه های مهم و خاص است که شرکت به پیشرفت در انتخاب ترکیبات و متودهای متعدد و موفقی در این روند میرسد..

2015

نمایندگی مرکافه در ایران

شرکت صدر تجارت ارشام زیر مجموعه صدر هولدینگ نمایندگی رسمی مرکافه ایتالیا در ایران تاسیس شد

هم اکنون

 

اگه از مطلب خوشتون اومده لطفا توسط گزینه های زیر اشتراک گذاری کنین

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تگ های مطالب

بالا