ᎯᖇvḭnᕍᎯຮtᎯnᏰ๏๏ [Ꭿt] g๓Ꭿḭl [ᕍ๏t] Ꮸ๏๓
درباره ما

چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال  توسط ما

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 5:30PM - 8:30AM
پنج شنبه - 8:30AM-2:30PM
جمعه ها فقط به صورت پشتیبانی از طریق ایمیل !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صدر تجارت آرشام نمایندگی رسمی مرکافه ایتالیا در ایران

مرکافه در یک نگاه:

 • بهترین کیفیت
 • بهترین قیمت
 • ارسال سریع کالا
 • تنوع محصول
 • کادر متخصص

مرکافه

صدر هلدینگ در ابتدا در سال ۲۰۰۸ برای سازماندهی به شرکت های مختلف خانواده صدری تاسیس شد اما خیلی زود به شرکت سرمایه گذاری بزرگی بدل شد. این هلدینگ بعد از بررسی های تخصصی و حصول اطمینان از سوددهی و مفید بودن صنعت مورد نظر اقدام به سرمایه گذاری میکند. امروزه این هلدینگ در صنایع : توریست گردشگری  هتل رستوران و سالن های پذیرایی صنعت پوشاک پزشکی هوانوردی بیمه و طراحی ساختمانی و سنگ مصنوعی  و دکوراسیون داخلی فعال است. هلدینگ صدر در نوع خود منحصر به فرد است چرا که  سیاست مداران و  سرمایه گذاران همان افراد شرکت هستند که تحت تاثیر نوسانات بازار بورس و قیمت سهام قرار نمیگیرد. به یمن شبکه عرضه  قدرتمند هلدینگ صدر و نمایندگان با انرژی و توانا  وسعت این فعالیت ها به کشور های همسایه هم کشیده شده است.  تلاش ما در این هلدینگ بر آن است تا بتوانیم محصولات  با کیفیت و زبانزد دنیا را با قیمت های رقابتی  تولید و یا عرضه کنیم. متخصصین توانای ما در هلدینگ صدر میتوانند شما را به امن ترین و سریع ترین حضور در بازار ایران به عنوان نماینده بازار خاورمیانه  راهنمایی کند .  نکته ای که هلدینگ صدر را در میان برترین و خوشنام ترین هلدینگ ها در منطقه قرار میدهد تجربه و توانایی بالا در تشخیص فرصت های مناسب در بازار ایران و کشور های همسایه است.  تشخیص محصولات کارامد و ضروری در بازار و منطقه کلیدی است برای انجام تجارت های سود ده در ایران. دستاوردهای با ارزش ما در طول دهه های گذشته مهر تاییدی است برای توانایی هلدینگ صدر در ایجاد فرصت های همکاری  و همچنین شریک تجاری ای قابل اعتماد  برای ارائه فرصت های همکاری و عرضه محصولات در منطقه

 

تاریخچه 

 • اولین  تجارت خانواده صدری حدود ۵ دهه ی پیش راه اندازی و ترویج شد
 • رشد و مبدل شدن به چندین تجارت مختلف و همچنین روی کار آمدن دومین نسل خانواده ی صدری تصمیم بر آن شد تا هلدینگ صدر در سال ۲۰۰۲ تاسیس شود.
 • موسسان هلدینگ صدر قصد داشتند تا ۱۰ شرکت خود را در زیر چتری واحد قراردهند تا خطر را برای خود و دیگر سرمایه گذارانشان به حداقل برسانند و همچنین مدیریت و سهام شرکت های دیگری را نیز در آینده به دست بیاورند.
 • هلدینگ صدر یک شرکت خصوصی و متعلق به بخش خصوصی است.
 • صدر تجارت آرشام یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صدر میباشد

  موسسان
  آقای یوسف صدری که موسس اصلی هلدینگ صدر بود که بعدها از پسر خود آقای آرش صدری نیز  دعوت به همکاری کرد.
  دفتر مرکزی
  دفترمرکزی هلدینگ صدر در یکی از لوکس ترین و بهترین نقاط تهران قرار گرفته است.

  افراد اصلی
  یوسف صدری بنیان گذار هلدینگ صدر
  آرش صدری: مدیرعامل ( کارشناسی مهندسی عمران و طراحی داخلی و کارشناسی ارشد مدیریت)
  امید صدری: مدیر تجارت و بازاریابی ( کارشناسی مهندسی صنایع)
  نوید صدری:  قائم مقام مدیرعامل   (کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

اهداف دور ما

اهداف ما سرمایه گذاری و تشکیل شرکت های بزرگ است. در این راستا هلدینگ صدر از طیف گسترده ای از مدیران موسس سرمایه گذاران، مشتریان، تامین کنندگان و کارکنان بهره میگیرد.

 

اهداف ما

هلدینگ صدر به عنوان علدینگی خلاق  و پیشرو در سطح منطقه و بیت الملل نامبرده شود. ما شرکت های خود را با سطحی  از مساعدت همراهی میکنیم تا از بالاترین سطح توقعات آنها نیز بالاتر برویم. شبکه ی روابط ما و توانایی ما برای بکارگیری این روابط غیرقابل رقابت خواهد بود. ما بر آنیم تا به تجارت اول منطقه از طریق رویکرد متمرکز، و افزایش مستمر ارزش سهامداران مبدل شویم

ارزش های ما

تعهد و وفاداری: ما خود را وقف انجام تمام کدهای اخلاقی در کسب و کار و سرمایه گذاری کرده ایم تا تحقق مستمر موفقیت را به ارمغان بیاوریم
تخصص : با ارائه بالاترین سطح تخصص در کار ما سعی میکنیم تا کارشناسان شناخته شده را در صنایع مختلف فن آوری و زمینه های کاربردی به کار گیریم.
 نوآوری و فن آوری: ما به این ایده که تکنولوژی کلیدی است برای محیط اقتصادی در حال تغییر متعهدیم.  . ترکیب  فن آوری و نوآوری به عنوان یک نیروی محرک برای رفتن به جلو اساسی است.
فرصت: توانایی فراهم کردن فرصت برای شرکت ها و کمک به آنها برای تصاحی بازار به ارزش کلی ما مبدل شده است
صداقت و اعتماد: ما بر صداقت به عنوان یک معیار اصرار داریم و باور داریم  که تمامی اعمال ما بر اساس آنسنجیده می شود. صداقت حرفه ای در تمام امور مالی و کسب و کار یکی از نقاط قوت اصلی ما است.
مشارکت واقعی: تعهد ما به شرکای ما یک جزء اصلی از موفقیت ما است، و ما به طور مستمر بر پرورش آنها توسط  اعتماد و شیوه های کسب و کار منظم تمرکز می کنیم.

ماموریت ما

ماموریت ما حضور به عنوان هلدینگ سرمایه گذاری برتر در منطقه است. ما با تکیه بر تجربیات تیم قدرتمندمان و شبکه ی سرمایه گذارانمان بازگشت سرمایه بالا را برای سرمایه گذارانمان تامین میکنیم. از طریق مدیریت موثر ریسک سرمایه ها و استاندارهای فوق حرفه ای بر آنیم تا بازگشت سرمایه را به حداکثر برسانیم  و با توسعه آن بتوانیم جایگاه خود را در میان شرکت های سرمایه کذاری مطرح حهان حفظ کنیم. هلدینگ صدر با استفاده از منابع متعدد پارانترهای ریسک را تعریف میکند و نتایج مالی را پیش بینی میکند.  هلدینگ صدر طراحی شده است تا از طریق مسئولان اختصاصی شرکت های بزرگ که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری کلان هستند وارد بازار شده و نتایج مطلوب را به درست بیاورند.  ما نظارتی همراه با مسئولیت  را برای همکارانمان تضمین میکنیم.

 

مرکافه در 3 مرحله

مرکافه یک برند ایتالیایی است که علاوه بر مدرن و صنعتی بودن ، سنتی و اصیل است . به همین دلیل مرکافه برای فرهنگ سازی در مورد شیوه های ارائه و مصرف قهوه پیشگام است و به این مساله اهتمام ویژه ای دارد . نام ایتالیا در شالوده تاریخ فرهنگ و هنر جهان تنیده شده و سنت قهوه خوری هم در ایتالیا قدمتی دیرین دارد . همه اینها به علاوه لزوم ارزش آفرینی و توجه به توسعه متوازن صنعتی و فرهنگی در جوامع مدرن ، مسئولیت فرهنگی مرکافه را سنگین تر می کند .

آموزش طراحی روی قهوه

آموزش طراحی روی قهوه


نقاشی و نقش اندازی بر سطوح مختلف ، از نخستین اعصار حیات بشر دست مایه ثبت و تخلیه احساس بوده است . قهوه که بسیار مورد توجه هنرمندان و روشنفکران بوده ، امروز می تواند صحنه خلق نقاشی و طراحی شود و مرکافه رموز این قسم از هنر را به شما می آموزد

استاندارد کیفیت قهوه

استاندارد کیفیت قهوه


در بسیاری از ممالک جهان برای آماده سازی و مصرف قهوه سنت های آیینی وجود دارد . این مهم نشان می دهد که تربیت باریستاهای ماهر که بر رموز عمل آوری صحیح قهوه مسلط باشند در پیشبرد فرهنگ قهوه موثر است . دوره های باریستای مرکافه هدایتگر نسل آینده باریستاهای ایران خواهد بود

برگزاری دوره های باریستا

برگزاری دوره های باریستا

امروز که قهوه و فرهنگ آن جای خود را در میان ممالک دنیا بیشتر و بیشتر باز می کند لزوم وجود روندهای استاندارد ، از پیش آزموده و دقیق بیشتر حس می شود. علاقه مندان به دریافت گواهی استاندارد عرضه قهوه ، می توانند پس از گذراندن دوره آموزشی و شرکت در آزمون نهایی ، گواهینامه استاندارد مرکافه را دریافت نمایند .

اگه از مطلب خوشتون اومده لطفا توسط گزینه های زیر اشتراک گذاری کنین

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تگ های مطالب

بالا